درباره فراچوب

تولید و عرضه گلهای منبت از جنس MDF
گروه فراچوب با بهره گیری از دانش روز دنیا و با بهره گیری از بهترین مواد اولیه و تجهیزات پیشرفته توانسته است بیش از ۱۲۰۰ طرح و رنگ مختلف منبت را تولید و عرضه نماید.
نمایشگاه گروه فراچوب در شهرک صنعتی چهاردانگه همه روزه به منظور بازدید محصولات منبت تولید شده در این گروه پذیرای علاقه مندان است.
گروه فراچوب، شرایط ایده آلی برای فعالان صنعت چوب و ام دی اف و همچنین مصرف کنندگان نهایی فراهم آورده است تا بتوانند با کمترین هزینه، منبت بسیار با کیفیت بر روی کابینت، آینه، ستون ها تزیینی و ... خود ایجاد نمایند.
گروه فراچوب بر پایه استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و بهره‌گیری از طراحان ایتالیایی موفق به تولید و تامین محصولات باکیفیت از جنس MDF برای دکوراسیون داخلی شده است. عمده فعالیت این شرکت در حوزه تولید گل‌منبت‌های MDF و ستون‌های طرح کلاسیک فضای داخلی ساختمان نظیر هتل‌ها، تالارها، فروشگاه‌ها، مزون‌ها و دکوراسیون اتاق پذیرایی، اتاق‌خواب و همچنین تزیینات کابینت آشپزخانه و درب‌های چوبی می‌باشد که علاوه بر رعایت استانداردهای کیفیت، موفق به ثبت اختراع در شیوه تولید شده است. همچنین این شرکت در جهت سهولت دسترسی معماران و طراحان داخلی و کابینت‌سازان و مهندسین در سراسر کشور دارای نمایندگی‌های فروش با قیمت یکسان با فروشگاه مرکزی می باشد و در این راستا افزایش نمایندگی‌های فروش را در دستور کار خود قرار داده است.
در سایت gfc.ir که مخفف Gorouh Fara Choob می باشد، می توانید بخشی از محصولات را در دسته بندی های تاج‌ها، گل‌های کابینتی، درب ورودی، ستون‎‌های کابینتی، گوشه‌ها، قاب‌آینه‌ها، تصاویر، زوارها، پروفیل‌ها، مشبک‌ها، درب های کابینتی و درب اتاق منتشر شده است را مشاهده کنید و از طریق راه های ارتباطی متعدد که در بخش تماس با ما آمده است، با ما در ارتباط باشید.
the paper