گل منبت‌های ام‌دی‌اف برای معماران داخلی

gorouh farachoob

گل منبت ام دی اف گروه فراچوب چه مزیتی دارد؟

رنگ‌پذیری عالی، قیمت مناسب، زیبایی و نصب آسان ۴ خصیصه‌ی ویژه‌ی گل‌منبت‌های ام‌دی‌اف گروه فراچوب می‌باشند. گل‌منبت‌ها محصولات نام‌آشنایی در حوزه دکوراسیون داخلی هستند، اما تکنولوژی تولید گل‌منبت‌هایی از جنس ام‌دی‌اف تنها در چند سال اخیر وارد ایران شده است. ام‌دی‌اف به عنوان ماده‌ی اصلی این محصولات، سال‌هاست که دارای کاربردهای گوناگون است ولی این‌بار با ترکیب مواد اولیه و خلق آثار هنری به کمک دستگاه‌های مجهز به سیستم مدرن جهانی موفق به تولید محصولات دکوراتیو شده‌ایم که می‌تواند به‌عنوان برترین محصول در بین محصولات مشابه باشد.

روش تولید محصولات گروه فراچوب، گل‌منبت‌ها و ستون‌های ام‌دی‌اف

وجه تمایز گل‌منبت‌های ام‌دی‌اف گروه فراچوب نسبت به سایر گل‌منبت‌ها در جنس و روش تولید این محصول می‌باشد. در این تکنولوژی از دستگاه‌های CNC برای تولید گل‌منبت‌ها استفاده نمی‌شود. بنابراین برخلاف محصولات تولید شده‌ی قدیمی در بازار، محصول نهایی دارای پرز نبوده و سطح صاف آن نیاز به هیچگونه صیقل‌دهی و سمباده‌کاری ندارد. گروه فراچوب با تولید این محصول باکیفیت به روش نوین، نه تنها موفق به ثبت اختراع شده است بلکه فرصتی را برای علاقه‌مندان به طرح‌های کلاسیک فراهم نموده که با قیمت کمتر به گل‌منبت‌های تزئینی دسترسی یابند.

مزیت رنگ‌پذیری منبت‌های ام‌دی‌اف نسبت به محصولاتی از جنس رزین

در روشی که برای تولید محصولات در گروه فراچوب استفاده می‌شود محصولات بدون پرز بوده و رنگ‌پذیری بالایی دارند. ام‌دی‌اف رنگ‌پذیری بسیار عالی داشته در عین حال ظاهری طبیعی بعد از رنگ‌آمیزی به خود خواهد گرفت.
استفاده از این گل‌ها در طراحی داخلی منازل، آرایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها‌ و تالارها دیده می‌شود و جلوه‌ای اشرافی به این فضا‌ها می‌بخشد. ورق طلا و نقره شیوه رایج برای ایجاد درخشش بیشتر محصولات منبت‌کاری شده هستند که بنابه سلیقه مشتری بر روی کار اجرا می‌شوند.
معماران داخلی با استفاده از این محصولات نوین می‌توانند به سبک معماری کلاسیک ایتالیا پروژه‌های خود را اجرا نمایند و با کمی خلاقیت و نوآوری در طراحی گل‌منبت‌ها جلوه و روح خاصی به محیط کار یا منزل بدهند.
از دیگر ویژگی این محصول نصب سریع و آسان آن بر سطوح مختلف است. وزن اندک و تغییرپذیری اندازه‌های گل‌منبت‌ها موجب سهولت در نصب این محصولات و نهایتاً صرفه‌جویی در وقت معماران و دکوراتور‌های داخلی در اجرای پروژه‌ها می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *